Hodinky pre dedka - darček pre dedka

Hodinky pre dedka - darček pre dedka sa ťažko vyberá, preto Vám s týmto výberom chceme pomôcť a ponúkame tieto krásne hodinky pre dedka . Seniorom sa ťažko kupujú darčeky , lebo stále tvrdí : " ja nič nepotrebujem " ....

Vyberáme list od jednej našej zákazníčky , pani Laury N. , ktorý by Vám mohol pomôcť vybrať hodinky pre dedka . Každý rok na Vianoce a pred narozerninami môjho úžasného deda uvažujem čím starouškovi urobím radosť . Je 27.septembra a do jeho narodenín zostáva posledný týždeň.

Premýšľala som nad tým , že kúpiť darček pre seniora je asi to najťažšie . Všetko za svoj ​​život bud už majú , alebo nechcú pretože trvdé , že rovnako za chvíľku umrú :-) Rady ostatných at kúpim niečo praktického mi prídu viac , než smutné.Jakoby starobe bolo iba o praktickosti , šedi a nude. Pritom bezstarostné starí musí byť podľa mňa v znamení : " užijem si život do konca čo to ide " ! Zistila som že je ideálny vybrať darček , ktorý je ako praktický , tiež zaujímavý a hlavne , ktorý využije úplne každý . Po dlhšom premýšľaní mi prišli na myseľ hodinky . Hodinky zvláštne , pritom ležérne a kvalitné . Po dlhom surfovaní po internete som narazil na Váš obchod , teda www.lacne-hodinky.eu . - Máte naozaj moc pekný design , nemusí sa meniť batérie , pretože sú hodinky automaty a čo ma potešilo najviac , ich prijateľnú cena . Proste hodinky doslova za málo peňazí veľa muziky . Majú dizajn , kde vidíte strojček , sú v zlatej farbe , ktorú má môj štramácký dedo hrozne rád :-)

Hodinky som ukázala kamarátom , rodičom a 3 generáciu mi potvrdili , že sú úžasné. Navyše všetci tipovali cenu x -krát vyššia . Hodinky majú kožený remienok tmavo hnedej farby. Môj dedo nemá rád žiadne lasicné šmejdy , preferuje kvalitu a originalitu , tak verím , že mu urobia veľkú radosť ( ešte je nedostal ). Doba dodania bola asi 7dní čo bolo taky úplne v pohode . Eshop je veľmi prehľadný a fotky dokonale sedí so skutočným vzhľadom ( aspoň v mojom prípade ).

Nemám rada fotky, ktoré tovar vylepší niekedy až o 100 % ! Najviac ma na hodinkách však potešilo to , že aj môj brat sa pripomenul , že sa vôbec nebude hnevať , keď mu podobné vyberiem k jeho narodeninám. Čím ocenil môj dobrý vkus a výber darčeka zároveň . Keď uvažujute čo komu dať a neviete si rady , vychádzajte rovnako ako ja z toho , že hodinky potrebuje každý ! Jediné s čím som mala problém , že som nevedela , ktoré hodinky vybrať . Chcel som kúpiť nejaké hodinky pre dedka a potom ma najviac zaujali tieto : hodinky Emporion Kategórii hodiniek pre prarodičia nájdete tu : hodinky pre seniorov

Sme overení tisíckami zákazníkov za viac ako 10 rokov na trhu!

Neoriginálne so zľavou 90%

Nové hodinky v ponuke

Lacné hodinky Himalia

Cena: 99,00 €

Obrúbený náramok Mou

Cena: 19,00 €

Dámske hodinky Cygni 6fareb

Cena: 25,00 €
Skúste ešte tyhle odkazy

 

Prečo práve my?
  1. poštovné zadarmo !
  2. 100 % originálne výrobky
  3. 2 + 1 hodinky zadarmo !
  4. overené zákazníkmi
  5. unikátnosť - jediné predajné miesto v SR
Facebook

Kontaktný formulár