Obchodné podmienky

Dodacie podmienky.

1. Miestom dodania tovaru je adresa uvedená kupujúcim v objednávke tovaru ( ak nie je uvedené v poznámke inak ) . Zásielky sú odosielané prostredníctvom Slovenskej pošty , alebo je možné si ich vyzdvihnúť osobne.

2. Ak nie je v popise u výrobku uvedené inak , je tovar expedovaný max do 14 pracovných dní po obdržaní objednávky ( pri platbe vopred max do 10 prac . Dní od prijatia platby ).

3. Ku každej dodávke tovaru bude priložený daňový doklad ktorý slúži súčasne ako dodací a záručný list , alebo bude tento doklad zaslaný emailom na príslušnú emailovú adresu ( z objednávkového formulára tovar ).

4. Pri predplatba na účet je poštovné a balné iba 0,5 euro ( platíte na náš - 670100-2209111675/6210, IBAN : CZ49 6210 6701 0022 0911 1675 BIC : BREXCZPP ) ! U dobierky potom 5EUR.

5. Osobný odber len po predchádzajúcej telefonickej dohode!

Výmena tovaru :

V prípade potreby ( napr. nevhodná veľkosť , farba , atď . ) , Vám nepoškodený tovar , po predchádzajúcom dohovore radi vymeníme . Tovar nám zašlite ako doporučenú zásielku na našu adresu , a to vrátane kópie daňového dokladu . Po obdržaní Vám zašleme nový tovar.

Možnosti platby a doručenia

Platba bankovým prevodom:

Pokiaľ si zvolíte tento spôsob platby môžete Vašu platbu za tovar poukázať na náš účet 3 spôsobmi.

1. bankovým prevodom z Vášho účtu ( internetbanking , GSM banking )

2. zložením peňazí v hotovosti na ktorejkoľvek pobočke našej banky priamo na náš účet

3. odoslaním finančnej čiastky poštovou poukážkou typu A z ktorejkoľvek pošty v SR


Bankové spojenie :

číslo účtu :  670100-2209111675/6210, IBAN : CZ49 6210 6701 0022 0911 1675 BIC : BREXCZPP. Medzinárodný formát čísla účtu je zaslaný po objednávke zo zahraničia e - mailom zákazníkovi spolu s čiastkou poštovného podľa platných taríf slovenské pošty . Variabilný symbol je zhodné s ID Vašej objednávky , ktoré obdržíte v potvrdzovacom emailu. Zaplatené tovar Vám bude pripravený a obratom po obdržaní platby na náš účet bude odoslaný.

dobierkou:

Tovar zaplatíte doručovacej službe pri prevzatí objednávky .

V hotovosti , osobný odber :

V tomto prípade zaplatíte v hotovosti pri prevzatí tovaru .

Pravidlá obchodu

1. Všetky objednávky sú považované za záväzné . Zákazník odoslaním objednávky potvrdzuje , že súhlasí s pravidlami obchodu , s možnosťami platby , dodacími podmienkami , reklamačným poriadkom a zoznámil sa s ustanovením o ochrane osobných údajov.

2. Žiadame Vás , aby ste vo svojom záujme uvádzali presné a pravdivé údaje do objednávkového formulára . Každá objednávka je po odoslaní potvrdená e - mailovou správou v ktorej máte poslednú možnosť skontrolovať správnosť vyplnených údajov . Pokiaľ je v objednávke z nejakého dôvodu chyba , neodkladne nás kontaktujte.

3. Pokiaľ dôjde medzi vybavením a odoslaním objednávky ku zmene cien, platia vždy ceny uvedené v už uskutočnenej objednávke.

4. Predajca si vyhradzuje právo zákazníka telefonicky kontaktovať pre overenie alebo upresnenie objednávky , pokiaľ napr ide o vyššiu hodnotu objednávky , chýbajúce či nepresné údaje atď.

Ochrana osobných údajov

Aby sme Vám mohli ponúknuť naše služby , potrebujeme poznať niektoré Vaše osobné dáta . Rešpektujeme Vaše súkromie , a tak sa snažíme množstvo týchto údajov minimalizovať na tie najnutnejšie a údaje chránime pred zneužitím . Naša práca s osobnými údajmi plne podlieha zákonným normám , najmä zákonu o ochrane osobných údajov .
Osobné údaje.

Od Vás ako zákazníka, fyzickej osoby musíme pri nákupe požadovať tieto údaje : meno a priezvisko , úplnú poštovú adresu , telefonické spojenie , e - mailovú adresu . Tieto údaje sú potrebné k Vašej identifikácii , ku komunikácii s Vami , k realizácii predaja tovaru a zaúčtovanie Vašej platby za tovar . Pokiaľ nakupujete ako firma potrebujeme naviac adresu sídla firmy , IČO a DIČ .
Údaje o Vašej činnosti.

Údaje o Vašich nákupoch , reklamáciách a ďalšej Vašej činnosti v našom internetovom obchode majú tiež dôverný charakter a podliehajú rovnakým bezpečnostným pravidlám ako práca s osobnými údajmi .
Zhrnutie .

Všetky dáta , ktoré o Vás a Vašich nákupoch získame , chránime pred zneužitím , nikomu inému neposkytujeme (okrem spoločností zaisťujúce špedičné služby alebo platobný styk , obdržia nezbytné minimum informácií o zákazníkovi , potrebné pre bezproblémové vybavenie konkrétnej objednávky ) a slúžia len ku kvalitnému poskytovaniu našich služieb . Vyhradzujeme si právo využiť Vaše údaje k zasielaniu informácií o zľavách , novinkách a ďalších marketingových aktivitách . V každom takto zaslanom e - mailu je návod , ako nám jednoducho zdeliť že si toto neprajete a takéto používanie nám zakázať . Rovnako máte právo kedykoľvek nám písomne ​​oznámiť akékoľvek zmeny , doplnenie , žiadosť o zlikvidovanie všetkých Vašich osobných údajov , ktoré ste nám predtým poskytli.
Váš súhlas.

Používaním nášho internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním osobných údajov v uvedenej miere a súhlasíte s vyššie uvedenými pravidlami .

Reklamačný poriadok

Prípadné reklamácie vybavíme v súlade platnými právnymi predpismi ( Občiansky zákonník pre fyzické osoby , Obchodný zákonník pre právnické osoby ) .
Na všetok tovar sa vzťahuje zákonná záručná lehota 24 mesiacov , pokiaľ nie je pri výrobku uvedené inak .

Nárok na uplatnenie záruky môže zaniknúť, ak :

1. Výrobok bol poškodený pri preprave ( Zjavné poškodenie tovaru alebo jeho obalu je treba ihneď riešiť s dopravcom . Zákazník nie je povinný takýto tovar od dopravcu prevziať a musí o zistenom poškodení neodkladne informovať predajcu ) .
2. Výrobok bol poškodený neodbornou inštaláciou alebo zaobchádzaním a obsluhou vykonávanou v rozpore s užívateľskou príručkou ( pokiaľ u výrobku existuje ) .
3. Výrobok bol používaný v podmienkach , ktoré nezodpovedali parametrom a požiadavkám uvedeným v dokumentácii ( pokiaľ u výrobku existuje ) .
4. Výrobok bol poškodený pôsobením živlov .
5. Výrobok bol poškodený nadmerným zaťažovaním alebo používaním v rozpore s podmienkami uvedenými v dokumentácii ( pokiaľ u výrobku existuje ) .
6. Výrobok bol poškodený v dôsledku zapojenia do siete , ktorá nezodpovedá príslušnej STN .

Postup pri reklamácii :
1. Zašlite nám tovar na našu adresu : Jan Weczerek, Trnávka 248, Trnávka, 742 58, Česká republika
2. Tovar zašlite ako doporučený balík na našu adresu.
3. Do zásielky uveďte dôvod reklamácie a priložte kópiu daňového dokladu.

Vašu reklamáciu vybavíme čo najrýchlejšie , najneskôr však do 30 dní od jej vzniku.

Odstúpenie od zmluvy :

Kupujúci má podľa § 53 ods 7 zák . č 40 / 1964 Zb . ( obč. Zák ) , právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru . Ak sa tak rozhodne , musí nepoškodený tovar poslať späť . Po vrátení tovaru , predávajúci zákazníkovi vráti späť zodpovedajúcu sumu ( celkovú fakturovanú čiastku ) za tovar vopred dohodnutým spôsobom . Tovar je možné vrátiť bez udania dôvodu a bez akýchkoľvek sankcií do 14 dní .

Pokiaľ bude tovar javiť známky opotrebenia, alebo poškodenia, sme oprávnení Vám ponížiť vrátenú čiastku za tovar a to podľa rozsahu poškodenia od 5 % do 30 %.

Objednávku možno zrušiť telefonicky alebo e-mailom, ak je objednávka prijatá a tovar nebol expedovaný. V prípade neskoršieho zrušenia objednávky (po jej expedícii) má predávajúci nárok na náhradu škody, predovšetkým preukázateľných nákladov spojených s expedíciou tovaru.

Ceny > Všetky uvedené ceny sú platné do odvolania ( teda do ich zmeny , u každej príslušnej položky ).

Poplatok za telefón > Telefónny kontakt je spoplatnený podľa Vášho tarifu a operátora.

Sme overení tisíckami zákazníkov za viac ako 10 rokov na trhu!

Neoriginálne so zľavou 90%

Nové hodinky v ponuke

Kapesní nůž Elfner

Cena: 35,00 €

Dámske hodinky Bonde

Cena: 25,00 €
Skúste ešte tyhle odkazy

 

Prečo práve my?
  1. poštovné zadarmo !
  2. 100 % originálne výrobky
  3. 2 + 1 hodinky zadarmo !
  4. overené zákazníkmi
  5. unikátnosť - jediné predajné miesto v SR
Facebook

Kontaktný formulár