O nás - Lacné-hodinky.eu

Je to jednoduché, sme partia kamarátov, ktorí spolu podnikajú. Z tejto párty sme dvaja členovia, ktorí jednoducho milujú hodinky. V našej firme sme si presadili eshop s hodinkami, pretože ich milujeme .... Už na na strednej škole sme snívali o drahých hodinkách typu Breitling, Omega, Rolex, Tag Heuer a o podobných značkách. Avšak v reálnom živote nie je práve jednoduché zaobstarať si hodinky za desaťtisíce euro.  Preto sme začali hľadať lacné alternatívy, ktoré by vyzerali krásne a trebárs aj podobne našim vysnívaným značkám. Nechceli sme však kupovať fejky, čiže falzifikáty týchto značiek.

Nakoniec sme objavili výrobce, ktorí napodobňujú hodinky renomovaných značiek a tieto hodinky sa pritom dajú kúpiť za pár euro. Máme radi skeleton štýl - čiže keď majú hodinky viditeľný strojček ( fascinuje nás pohľad na všetky tie kolieska a vnútornosti hodiniek ).

Ďalšie podmienky bola, aby hodinky mali automatický strojček - teda bezbatériové chod, kedy sa hodinky nabíjajú buď naťahovaním a alebo pohybom ruky, pri bežné nosenie hodiniek. Ideálne sú pre nás aj hodinky s Tourbillonom ( turbilon ), čo je zariadenie, ktoré nielenže vyrovnáva gravitáciu a tým hodinky spřesňuje, ale navyše aj skvele vyzerá. Je to síce fuška, ale presne tieto hodinky vyrába len málo výrobcov....

Dali sme si tú prácu a prešli sme tisíce, možno desaťtisíce hodiniek a u každého výrobca ich vybrali len malinké percento. Tak vznikol náš výber hodiniek, ktorý Vám hrdo prezentujeme na tomto eshope !

Sme overení tisíckami zákazníkov za viac ako 10 rokov na trhu!

Neoriginálne so zľavou 90%

Nové hodinky v ponuke
Skúste ešte tyhle odkazy